Všechno pro chlapy nad padesát – pro ty co už nikdo nechce.

Primary Navigation

Social Navigation

Těmito jedinečnými odhaleními a úsudky máme v plánu naší cílovce vrátit důstojnost a hrdost.

Důstojně dožít

Jen tak

Takhle si nedávno sedíme s Greencatem na pivu. Jako obvykle rozebíráme jak bylo, jak je a jak bude. S počtem piv přibývá hlubokých myšlenek přinášejících otázky bytí či nebytí lidstva, přístupu k životu a smrti či hodnoty peněz a majetků.

Na přetřes přišla táké otázka našich brzkých padesátin, přinášejících u mužů většinou nějakou z forem zešílení. K němu dochází bezvýhradně, což jsme již dávno empiricky prokázali na mnoha vzorcích z našich rodin a okolí. Ale teď to čeká i nás dva! Poslední rok našeho normálního života, jak jsme ho doposud vedli.

Za necelý rok se z nás stane cílovka, kterou nikdo nechce. Nikoho přece nezajímají chlapi nad padesát. Pro většinu trhu zbytečná skupina – možná tak prostata, pleny a něco na léty zkoušená játra. Ale na to je možná ta první dekáda po padesátce ještě brzo. I když, soudě podle toho, že tuto staťpíšu v čekárně u lékaře, tak už možná taky ne…

Ale k věci: Co ještě tak světu můžeme dát? No přece právě životní moudro a nadhled, se kterým přesně víme co a proč se na světě děje a do jaké míry se vše kolem nás zdá tak absurdní. V tom jsme machři!

A proto vznikl tento web, který ukáže, jak svět kolem nás funguje. Těmito jedinečnými odhaleními a úsudky máme v plánu naší cílové skupině vrátit důstojnost a hrdost.

Tolik k hlubokému poselství tohoto webu.